| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2018. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.4 m (50 ft) |
| Širina: | 4.75 m |
| Gaz: | 1.98 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 3 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 67,50 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2024. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | 51,50 m2 |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 72.0 HP (1 x 52,96 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 650 l |
| Potrošnja goriva: | 7.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 8.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| Spinnaker-device |
| 4 x Winch - Lewmar 55 |
| Navigacija: |
| Automatski pilot - B&G |
| Brzinomjer - B&G triton 2 |
| Dalekozor |
| Depthsounder - B&G triton 2 |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G zeus w9 |
| Nautičke karte |
| Navigacijski pribor |
| Peljar |
| Pramčani propeler - quick retractable |
| Propeler s 3 lopatice |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) - 3x 35L, 1x 85L |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Signalne rakete i baklje |
| 12 x Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje - KHY 12 osoba |
| VHF radio stanica |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje - webasto - salon i kabine |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 7 x Bokobrani - 6xF3, 1xA3 |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo - Quick |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Hercules 270 - 2020 |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeler |
| Konopi za privez - 17 m |
| Krmene ljestve |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) - 10 kg |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| 4 x Ručice vinča |
| Sidro s lancem - Delta anchor (20 kg), chain length 50m |
| Sidro sa konopom - 50 m |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanbrodski motor - Tohatsu 3.5 HP 2017 |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Ključevi plovila |
| Zabava: |
| Radio CD player, USB, AUX input - Pioneer |
| TV + DVD |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-ANSE34 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Jedrilje: | |
Genaker 170€ tjedno | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji | |
| Kuhinja: | |
Mašina za kavu 0€ po rezervaciji na upit | |
| Zabava: | |
Extra oprema za ronjenje 30€ tjedno / po osobi | |
Seabob 950€ tjedno Cayago Sea Bob F5, + 500 EUR Deposit! | |
Stand up paddle (SUP) 125€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 440€ po rezervaciji WiFi 50 GB/tjedan, GPS plotter u kokpitu, jastuke u kokpitu, pomoćni motor s gorivom, završno čišćenje, posteljinu, ručnike, papirnate ručnike, toaletni papir, plin za kuhanje, sapun, tekućinu i spužvu za posuđe, snack paket dobrodošlice ( čaj, kava, voda, vrhunsko lokalno vino, med, šećer, domaće slatko) i masku za ronjenje. | ||
(Obvezni trošak) Troškovi baze 0€ po rezervaciji Free berth in Marina Mandalina during whole charter period! | ||
(neobavezno) Hostesa 200€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit 10% of the amount (minimal amount 150 EUR) | ||
(neobavezno) Permit (dozvola) 150€ po rezervaciji Permit for Montenegro, Italy, Malta, Greece; | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 190€ po rezervaciji do 14:00 h (ograničen broj plovila, za rezervacije kontaktirajte ured) | ||
(neobavezno) Regata Cijena na upit Naknada za regatu može se primijeniti ovisno o području jedrenja i potrebnoj opremi | ||
(neobavezno) Skiper 250€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 170€ tjedno + Za jedrilice i katamarane 500€ povratno; | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 12. 06. 2026.
|
4.950€ | |
|
13. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
5.650€ | |
|
04. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
5.650€ | |
|
18. 07. 2026. - 14. 08. 2026.
|
6.800€ | |
|
15. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
5.650€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
4.950€ | |
|
05. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
4.500€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.650€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
3.500€ | |