| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Excess |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.97 m (46 ft) |
| Širina: | 7.87 m |
| Gaz: | 1.48 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 0 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 400 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Harbour guides |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte i vodič |
| Wind/speed/depth instruments |
| Windex |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| 2 x Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Komplet prve pomoći |
| 8 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Signalne rakete i baklje |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| 4 x Servisne baterije |
| Paluba: |
| Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 4 x El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| USB |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-WIND94 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kabini | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 250€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 1000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Yacht for sale! |
|
PDV nije uračunat u cijenu.
Asking price: 650.000 €
Location: Marina Pirovac / Hrvatska
For more information please contact your broker directly!
|
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
6.600€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
7.300€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
7.400€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
7.680€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
8.000€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
8.600€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
8.800€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
8.800€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
8.900€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
8.900€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
8.800€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
8.800€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
8.600€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
7.600€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
7.400€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
6.980€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.200€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
4.900€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
3.800€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.980€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.980€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.980€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.980€ | |