| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.8 m (42 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.25 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 (bow cabins reachable from inside) |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 350 l |
| Tank za vodu: | 700 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Električna vitla - genoa and halyard winch |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| Bretonplotter |
| Dalekozor |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Harbour guides |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Radar |
| Radar reflektor |
| Tridata |
| Windex |
| Zaslon |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| Splav za spašavanje |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Inverter |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Daljinski upravljač za sidreno vitlo s brojacem lanca na kormilu |
| Davit |
| Debeli konop |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Outboard 15 PS Honda, Dinghy Highfield s aluminijskim tlom CL 340. Dinghy i motor se mogu ubrzo zamijeniti zbog oštećenja ili tehničkih poteškoća. |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Reflektor |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop |
| Sprayhood |
| Springleine |
| Stol u kokpitu sa svjetlom |
| Stolice |
| Tenda na cijelom kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Nespresso |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Sat |
| Spuštajući stol u salonu |
| Zabava: |
| Radio |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: SAMO-FUTU9 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 5€ po rezervaciji 1 set po osobi | |
Dodatni ručnici 5€ po rezervaciji 1 set je već uključen | |
Ručnici za plažu 5€ po rezervaciji | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 120€ po rezervaciji not available for all yachts | |
| Paluba: | |
Roštilj 100€ tjedno | |
Vanbrodski motor 0€ tjedno uključeno u cijenu | |
| Kuhinja: | |
Ledomat 100€ tjedno | |
| Zabava: | |
Oprema za ronjenje 35€ tjedno maska, peraje i disalica | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Permit (dozvola) 430€ po rezervaciji Uključeno u cijeni: Završno čišćenje, Početni paket: Sredstvo za pranje posuđa, spužvica, kuhinjska krpa, Wettex, toaletni papir, 1 set/posteljina po osobi, set ručnika po osobi, boca s pogonskim plinom, higijenski paket (4x losion za tijelo 30 ml, 4x gel za tuširanje, 4x šampon, 4x tvrdi sapun) | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji UNLIMITED | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 180€ dnevno + hrana Hostesa je neovisni pružatelj usluga, a charter tvrtka isključivo posreduje. Plaćanje usluga vrši se izravno domaćici na početku najma. Imajte na umu da hostesa zahtijeva posebnu kabinu za vrijeme trajanja najma. Osim toga, dužnost unajmljivača je osigurati obroke za hostesu tijekom cijelog razdoblja najma. | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 100€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Prijava od 13:00-14:00 sati | ||
(neobavezno) Skiper 200€ dnevno + hrana Vožnja brodom i gumenjakom, odgovornost za posadu, rezervacija u restoranima. Skiper je neovisni pružatelj usluga, a charter tvrtka isključivo posrednik. Plaćanje usluga vrši se izravno skiperu na početku najma. Imajte na umu da je skiperu potrebna posebna kabina za vrijeme trajanja najma. Osim toga, unajmljivač je dužan osigurati obroke za skipera tijekom cijelog razdoblja najma. | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na dnevno bazi | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 300€ po rezervaciji +100 EUR povratni depozit (ISKLJUČIVO GOTOVINA) | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.900€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
5.550€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
6.100€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
6.450€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
6.800€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
7.200€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
7.500€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
7.500€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
7.800€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
7.800€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
7.800€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
7.800€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
7.650€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
7.300€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
6.550€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
6.300€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
4.800€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.950€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
3.200€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.500€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.100€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.100€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.100€ | |