| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.6 m (45 ft) |
| Širina: | 7.42 m |
| Gaz: | 1.22 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 76.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 800 l |
| Tank za vodu: | 800 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Jedrilje: |
| Električni podizač jedara |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Depthsounder |
| GPS chart ploter |
| Log/speed instrument |
| Mjerač brzine vjetra |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Kutija baklji za nuždu |
| Sigurnosni remen |
| Sos Dan Buoy |
| Splav za spasavanje |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter - 12/220v - 2000VA |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Servisne baterije - 4 x 115 Ah |
| Solarni paneli - 4x100W = 400W |
| Starter baterija - 2 x 115 Ah |
| Strujni kabel |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Plutajući konop |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Roštilj |
| Sidro |
| Sidro s lancem |
| Tenda na cijelom kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Sudoper |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| TV |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-SYLV9 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 2,5 KS 100€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 5 HP 150€ tjedno na upit | |
| Zabava: | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Plutajuća viseća mreža za vodu 220€ tjedno Partyzone | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wi-Fi Internet 25€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 470€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, ručnike - 1 set/osoba, plin za kuhanje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Comfort Pack 105€ tjedno uključuje izvanbrodski motor od 2,5 KS, WiFi | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(neobavezno) Kasni iskrcaj 350€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 250€ po rezervaciji Ši - Bio / Bio - Ši | ||
(neobavezno) Naknada za one way 320€ po rezervaciji Ši - Kas / Kas - Ši | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 240€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 380€ po rezervaciji + 450 EUR povratni depozit | ||