| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.4 m (42 ft) |
| Širina: | 4.3 m |
| Gaz: | 2.1 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 1 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | 20,50 m |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 1 x 57.0 HP (1 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 460 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.750.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | First and last night in the home port is included in the price. Every other night spent in the home port needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G Zeus³S 7" with integrated GoFreeTM Wi-Fi |
| Harbour guides |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Propeler s 3 sklopive elise |
| Radar reflektor |
| Spyglass |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Lifelines |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - automatic |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica - B&G V60 with integrated AIS receiver |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje - Warm air heating, 4.0 kW (salon and cabins) |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Sustav za skladištenje baterija - BOS LE300 Lithium / 200 Ah |
| USB sockets - at the navigation table and in each cabin |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Repair box for dinghy |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 1 x front loader, 1 x top loader |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| El. WC - 1 x (front cabin, fresh water flush) |
| Zabava: |
| Radio - Fusion MS-RA770 Apollo (AM, FM, Bluetooth, WiFi, AUX, USB) |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: SUNC-GIUL98 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 10€ po kompletu 1 set/person is inclusive in Charter Pack | |
Ručnici 10€ po kompletu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 160€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 120€ tjedno | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 320€ po rezervaciji Incl.: Final cleaning, bedding (1 set/ person) | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po ljubimcu | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Raniji ukrcaj/check-in 200€ po rezervaciji -> 13:00 - 14:00 h, max. 5 jahte | ||
(neobavezno) Usluga Parkinga 40€ tjedno | ||
| Linija plovila |
|---|