| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Greenline Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | 2024. |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.97 m (48 ft) |
| Širina: | 4.8 m |
| Gaz: | 0.98 m |
| Broj kabina: | 3 + 1 |
| Ležajevi: | 6 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 2 + 1 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | 6 |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 480.0 HP (2 x 353,04 kW) |
| Proizvođač motora: | Cummins |
| Godina proizvodnje motora: | 2024 |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1500 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | 28.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Cockpit seat cushions with backrest - na Flybridgeu i na klupama u kokpitu |
| Navigacija: |
| AIS - odašiljač i prijemnik |
| Automatski pilot - SIMRAD Autopilot 4P44 VRF + WR10 daljinski upravljač autopilota |
| Docking camera |
| GPS chart ploter - SIMRAD Dual Chartplotter NSO evo 3S MPU DUAL 2x16-inch na donjoj palubi |
| Hidraulička zakrilca |
| Krmeni propeler |
| LED navigacijska svjetla |
| Log/speed instrument - DST810 Pametna sonda |
| Pramčani propeler |
| Radar - SIMRAD HALO20+ (doppler tehnologija do 36 nautičkih milja) |
| Sigurnost: |
| 2 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Sigurnosna oprema |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje - salon i kabine |
| Inverter - automatski 12V/5000W/230V |
| Klimatizacija |
| Punjač akumulatora - punjač za solarne baterije |
| 2 x Servisne baterije - 2 x 160Ah LifePo (4,1 kw) |
| 2 x Solarni paneli - 2 x fotonaponske ploče integrirane u krov kabine, 660W |
| Paluba: |
| Bimini top - na Flybridgeu |
| Bow sunbathing area |
| Električno sidreno vitlo |
| Hidraulična pasarela |
| LED vanjska svjetla |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje |
| Roštilj - Fly bridge kuhinja sa hladnjakom, električnim roštiljem i sudoperom |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Indukcijska ploča |
| Ledomat |
| Mikrovalna pećnica - s funkcijom roštilja |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 2 x El. WC |
| Tepih |
| Unutarnji tuš - odvojeni |
| Zavjese |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem - sa zvučnicima u salonu, kokpitu i na flybridgeu |
| LCD TV - u salonu i u vlasničkoj kabini |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-VEGA98 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 80€ tjedno +fuel (5L) | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 200€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 2000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
9.390€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
9.390€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
10.490€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
11.370€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
12.140€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
12.140€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
12.470€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
14.230€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
14.230€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
14.230€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
14.230€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
13.240€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
10.490€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
10.490€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
9.390€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
9.390€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.970€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.970€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.970€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
6.970€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
6.970€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
6.970€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
6.970€ | |