| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.54 m (51 ft) |
| Širina: | 8.08 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 + 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 75.0 HP (2 x 55,16 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 900 l |
| Tank za vodu: | 900 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina i ručnici - - Luksuzni Sateen 300 TC plahte od 100% dugo spajanog egipatskog pamuka - Ručnik za tuširanje i ručnik za plažu od velura za svakog gosta, sa 520gsm 100% egipatskog pamuka |
| Vanjski jastuci - pramčani vanjski jastuci, cockpit + lounge deck |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Elektrika: |
| 12V utičnica - Unutarnja i vanjska vodootporna utičnica |
| 2 x Akumulator - dodatno AGM 150 a |
| Desalinizator - 60L/h 12V |
| Generator - 3000W / 220V |
| Inverter |
| Klimatizacija - u kabinama |
| Solarni paneli - Integrirani solarni sustav 2200W |
| Paluba: |
| Električno sidreno vitlo - 1500 Watts |
| Frizider u kokpitu |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Tikovina u kokpitu - pod od sintetičke tikovine u kokpitu i na kormilu |
| Vanjski/krmeni tuš - topla voda |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kava NESPRESSO aparat |
| Mašina za kavu - Italian |
| Intererijer: |
| Ambijentalna rasvjeta - svjetla u kokpitu |
| Coolbox - -5ºC, 12V, 90L |
| El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama - 12V |
| LED unutrašnja svjetla |
| Perilica/sušilica - 5kg 220V |
| Stol - Kuhinjski električni multifunkcionalni stol |
| Tepih - u sve 4 kabine |
| Zavjese - u kabinama |
| Zabava: |
| Audio pack - Fusion Bluetooth 4 zvučnici |
| 2 x Podvodna svjetla - 21W |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Paluba: | |
Roštilj 200€ tjedno | |
| Zabava: | |
Donut 60€ dnevno | |
Kajak 250€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 50€ po rezervaciji | |
Ronilačka maska 50€ po komadu | |
Stand up paddle (SUP) 150€ tjedno | |
Underwater scooter 150€ tjedno | |
Underwater scooter 200€ tjedno big underwater scooter | |
Wakeboard 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 450€ tjedno Uključen cjelotjedni vez, direktan ulaz u luku, tuševi i wc u marini, dogovorena dostava namirnica na krmi broda | ||
(Obvezni trošak) Komfort paket 650€ tjedno Završno čišćenje, posteljina, jastuci, ručnik za tuširanje i plažu, ručnici za kupanje, vanbrodski motor itd. | ||
(Obvezni trošak) Osiguranje za treće osobe 105€ po rezervaciji Obligatory in case of bareboat charters. Extended Third Party Insurance for Skippers - To be covered and responsible for the safety of other passengers and the ship | ||
(Obvezni trošak) Potrošnja goriva 30€ tjedno Gorivo za gumenjak i set za čišćenje kuhinje (jastučići za ribanje, sapun, vreće za smeće, wc papir, krpe itd.) | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 300€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 217,8€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Hostess/Cook 242€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Nepovratni depozit 150€ po rezervaciji Smanjuje sigurnosni depozit na 1500 EUR | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Skiper 242€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) WI-FI Internet veza na brodu 100€ po rezervaciji | ||
| Linija plovila |
|---|
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
14.290€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
16.590€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
17.790€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
18.890€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
20.090€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
21.390€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
21.390€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
21.390€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
23.690€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
23.690€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
23.690€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
23.690€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
21.590€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
19.390€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
16.590€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
16.590€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
16.590€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
11.890€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
11.890€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
9.490€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
9.490€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
22.490€ | |
|
24. 10. 2026. - 30. 10. 2026.
|
22.490€ | |
|
31. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
22.490€ | |
|
07. 11. 2026. - 13. 11. 2026.
|
22.490€ | |
|
14. 11. 2026. - 20. 11. 2026.
|
22.490€ | |
|
21. 11. 2026. - 27. 11. 2026.
|
22.490€ | |
|
28. 11. 2026. - 04. 12. 2026.
|
22.490€ | |
|
05. 12. 2026. - 11. 12. 2026.
|
22.490€ | |
|
12. 12. 2026. - 18. 12. 2026.
|
22.490€ | |
|
19. 12. 2026. - 25. 12. 2026.
|
22.490€ | |
|
26. 12. 2026. - 31. 12. 2026.
|
22.490€ | |