| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2016. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.73 m (40 ft) |
| Širina: | 6.63 m |
| Gaz: | 1.2 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 30.0 HP (2 x 22,07 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 530 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Compass |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Log, Brzina, Dubina |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Navigacijski pribor |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Akumulator |
| Inverter |
| Priključak 220 V |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavni kompas na palubi |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Pasarela (mostić, skala) - aluminijska |
| Platforma za kupanje |
| Sprayhood |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Pećnica |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Konvertibilni stol |
| Zabava: |
| CD player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: ALBA-FLOR19 |
| Cjenik |
|---|