| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Grginić jahte |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.99 m (40 ft) |
| Širina: | 4.0 m |
| Gaz: | 1.0 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 5 (+ 2; 1 in salon, 1 in cockpit) |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 5 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 270.0 HP (2 x 198,59 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 800 l |
| Tank za vodu: | 300 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Turistička pristojba uključena u cijenu najma plovila! |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Ležajevi na sunčalištu |
| Navigacija: |
| GPS chart ploter - SIMRAD |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica - SIMRAD |
| Elektrika: |
| Generator |
| Klimatizacija |
| Priključak za struju s obale |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu - 40l |
| Garaža za gumenjak |
| Panoramni krov |
| Platforma za kupanje - hidraulična platforma |
| Sidro - 15 kg + 50m pocinčani lanac |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Kuhinjski pribor |
| Topla voda |
| Zabava: |
| LED TV |
| Ozvučenje |
| Podvodna svjetla |
| Wet bar |
| Cjenik |
|---|