| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Elan Marine |
| Godina proizvodnje: | 2018. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.9 m (40 ft) |
| Širina: | 3.91 m |
| Gaz: | 1.8 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | classic/standard |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 40.0 HP (1 x 29,42 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.800€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Jastuci u kokpitu NISU DOSTUPNI |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Compass |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Log, Brzina, Dubina |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte i vodič |
| Pramčani propeler |
| Radar reflektor |
| Sigurnost: |
| 4 x Aparat za gašenje požara |
| Komplet prve pomoći |
| 10 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Akumulator |
| Grijanje |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Strujni kabel |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - 2,40m |
| LED vanjska svjetla |
| Platforma za kupanje |
| Sidro Delta |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Kuhalo |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD player + USB |
| Unutarnji zvučnici |
| Cjenik |
|---|