| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.43 m (42 ft) |
| Širina: | 4.2 m |
| Gaz: | 1.15 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 5 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 300.0 HP (2 x 220,65 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1170 l |
| Tank za vodu: | 400 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| LED navigacijska svjetla |
| Mjerač brzine vjetra |
| Pramčani propeler |
| Wind/speed/depth instruments - 9 "Raymarine unutarnji + vanjski zaslon |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 12V utičnica |
| Generator |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| USB sockets - u kabinama |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Konopi za privez |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo - plin |
| Perilica suđa |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 2 x El. WC |
| Fen za kosu |
| Perilica rublja |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet - 40GB |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NAVA-FELI13 |
| Cjenik |
|---|