| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2012. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.96 m (45 ft) |
| Širina: | 7.87 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 54.0 HP (2 x 39,72 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1000 l |
| Tank za vodu: | 700 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.100€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Ležaljke |
| Posteljina |
| Ručnik za tuširanje |
| Vanjski jastuci |
| Jedrilje: |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| AIS - AIS 500 Raymarine tranceiver with antenna |
| Automatski pilot - B&G |
| Brzinomjer |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| LED navigacijska svjetla |
| Mjerač brzine vjetra |
| Navigacijski pribor - Raymarine 2012 |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Prsluk za spašavanje (pojas za spašavanje) (dječji) |
| Satelitski telefon |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica - Raymarine 55 E with DSC |
| Elektrika: |
| Akumulator |
| Desalinizator - 100 l/ h 220 V |
| Generator - ONAN genset 11 kva 220V / 50 Hz + cocoon |
| Inverter - 12 / 220 V – 2000 VA |
| Klimatizacija - 48000 BTU 220V |
| Prekidač za bateriju |
| Punjač akumulatora |
| Servisne baterije |
| Solarni paneli |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor winch remote control |
| Bimini top |
| Flybridge |
| Frizider u kokpitu |
| Pomoćni čamac sa motorom |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Pumpa za vodu |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Električni ventilatori |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Neizravno osvjetljenje u kabinama i salonu |
| Zabava: |
| Oprema za ronjenje |
| Radio CD mp3 player + USB |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Roštilj 10€ dnevno | |
| Zabava: | |
Kajak 20€ dnevno | |
Stand up paddle (SUP) 20€ dnevno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Završno čišćenje 250€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Kuhar 110€ dnevno | ||
(neobavezno) Skiper 165€ dnevno | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
30. 04. 2026. - 30. 10. 2026.
|
9.500€ | |
|
31. 10. 2026. - 18. 12. 2026.
|
9.500€ | |