| Udobnost |
Ležajevi na sunčalištu
|
| Elektrika |
2
Generator
x 86 kW Kohler
Klimatizacija
|
| Paluba |
Bar
Jacuzzi
Platforma za kupanje
Sunčalište (paluba za sunčanje)
Tikova paluba
|
| Intererijer |
Blagovaonski stol
|
| Zabava |
Gym equipment
utezi, prostirke za jogu
2
Kajak
Kajak na napuhavanje (2 sjedala)
Oprema za ribolov
Oprema za ronjenje
Ozvučenje
SONOS
2
SEA-DOO
Spark Trixx Jetskis 90hp
Sauna
Finska; 1 dayhead toilet
2
Seabob
2
Skije za vodu
Skije za vodu za djecu
2
Stand up paddle (SUP)
TV
Towables
1 x Jobe tube
Wakeboard
Wet bar
Wi-Fi Internet
|
| Proizvođač: | Custom Made |
| Broj kabina: | 6 |
| Zahodi: | 6 |
| Godina proizvodnje: | 2017. |
| Dužina: | 150 ft ( 46,00 m ) |
| Širina: | 30 ft ( 9,20 m ) |
| Gaz: | 9 ft ( 3,00 m ) |
| Motori: | 2 x Caterpilar Diesel 460.0 HP |
| Brzina krstarenja: | 10.00 knots |
| Maksimalna brzina: | 12.00 knots |
| APA (Advance Provisioning Allowance) | 30% Cjenička cijena bez PDV-a |
| Za pokrivanja sljedećih troškova, ali ne ograničavajući se na: gorivo za glavne motore i generatore; gorivo za opremu za tendere i vodene sportove; gorivo za osobna plovila*; hrana i piće za Charter Party; lučke pristojbe; ulazi u nacionalne parkove i parkove prirode; naknade brodarima; carinske pristojbe i licence za čarter ako se krstari Crnom Gorom ili Italijom i drugi troškovi za usluge koje je čarter strana zatražila tijekom čartera kao što su, ali ne ograničavajući se na troškove najma ili kupnje bilo koje posebne opreme postavljene na brod na zahtjev najmoprimca; obalni prijevoz; izlete i popratne aktivnosti (ronjenje, big game fishing, rafting…). | |
| Delivery Fee | Cijena na upit |
| Na upit; Za ukrcaj / iskrcaj u bilo kojoj drugoj luci, osim u osnovnoj luci, ako je uzrokovana „empty leg“; (npr. Split - Dubrovnik ruta 2000 €) | |
| Naknada u bazi | Cijena na upit |
| Napojnica | Cijena na upit |
| industrijski standard iznosi 5% do 15% osnovne stope najma, dane u Charterers-u diskrecija | |
| National parks permit | Cijena na upit |
| Transfer | Cijena na upit |