| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fairline Boats |
| Godina proizvodnje: | 2008. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 16.22 m (52 ft) |
| Širina: | 4.26 m |
| Gaz: | 1.1 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 775.0 HP (2 x 570,01 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1820 l |
| Tank za vodu: | 455 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bež |
| Sigurnosni depozit: | 5.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Dalekozor |
| Depthsounder |
| GPS chart ploter |
| Harbour guides |
| Krmeni propeler |
| Nautičke karte |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Standard propeler |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baklja |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Dimna kutija |
| Komplet prve pomoći |
| 8 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Garaža za gumenjak |
| Grill u kokpitu |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hard Top Bimini |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Ručice vinča |
| Sidro Delta |
| Sidro s lancem |
| Stol u kokpitu |
| Tikova paluba |
| Vanbrodski motor |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Ledomat |
| Mikrovalna pećnica |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Ključevi plovila |
| Zabava: |
| DVD player |
| Radio CD mp3 player + USB |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-KATR5 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji | |
| Kuhinja: | |
Mašina za kavu 0€ po rezervaciji na upit | |
| Zabava: | |
Extra oprema za ronjenje 30€ tjedno / po osobi | |
Seabob 950€ tjedno Cayago Sea Bob F5, + 500 EUR Deposit! | |
Stand up paddle (SUP) 125€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 440€ po rezervaciji WiFi 50 GB/tjedan, GPS plotter u kokpitu, jastuke u kokpitu, pomoćni motor s gorivom, završno čišćenje, posteljinu, ručnike, papirnate ručnike, toaletni papir, plin za kuhanje, sapun, tekućinu i spužvu za posuđe, snack paket dobrodošlice ( čaj, kava, voda, vrhunsko lokalno vino, med, šećer, domaće slatko) i masku za ronjenje. | ||
(Obvezni trošak) Troškovi baze 0€ po rezervaciji Free berth in Marina Mandalina during whole charter period! | ||
(neobavezno) Hostesa 200€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit 10% of the amount (minimal amount 150 EUR) | ||
(neobavezno) Permit (dozvola) 150€ po rezervaciji Permit for Montenegro, Italy, Malta, Greece; | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 190€ po rezervaciji do 14:00 h (ograničen broj plovila, za rezervacije kontaktirajte ured) | ||
(neobavezno) Skiper 250€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 235€ tjedno + Za jedrilice i katamarane 500€ povratno; | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
01. 01. 2026. - 05. 06. 2026.
|
7.350€ | |
|
06. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
8.450€ | |
|
20. 06. 2026. - 17. 07. 2026.
|
9.400€ | |
|
18. 07. 2026. - 07. 08. 2026.
|
10.300€ | |
|
08. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
9.400€ | |
|
22. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
8.450€ | |
|
05. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
7.350€ | |