| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2017. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.96 m (45 ft) |
| Širina: | 7.84 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1000 l |
| Tank za vodu: | 700 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | KLIMA- SALON I SVE KABINE GENERATOR JASTUCI ZA KOKPIT JASTUCI ZA SUNČALIŠTE SOLARNI PANELI DESALINIZATOR Cijena uključuje dnevni vez u baznoj luci na dane prijave i odjave koji su navedeni na potvrdi rezervacije (klijent je dužan doplatiti boravak direktno na recepciji marine) |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Compass |
| Dalekozor |
| Depthsounder |
| GPS chart ploter - 12″ B&G display |
| Harbour guides |
| Log/speed instrument |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte i vodič |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| Sigurnosna oprema |
| VHF radio stanica - sa drugim na helmu |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Desalinizator - 100L/h 220V |
| Generator - Onan 11 Kva |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| 4 x Solarni paneli - x120W |
| Strujni kabel |
| USB sockets - in cabins x 4 |
| Paluba: |
| Bokobrani |
| Davit |
| Električno sidreno vitlo - with RC |
| Glavno sidro - + 50m chain |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Highfield 3,60 m |
| Hard Top Bimini - over the Cockpit and Helm station |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor - 5 HP |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider - x130L |
| Kuhalo - Gas |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat |
| Pećnica |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 4 x El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama - + salon |
| Konvertibilni stol |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem - Connection via Bluetooth |
| Vanjski zvučnici - vodootporan, 2 dodatna u salonu RC |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: ASRE-NATH97 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Ručnici 10€ po osobi 2 komada, 1 veliki 1 srednje veličine | |
Ručnici za plažu 10€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 200€ po rezervaciji | |
| Kuhinja: | |
Ice box 30€ tjedno 36 L | |
Ice box 70€ tjedno 70 L | |
Kava NESPRESSO aparat 0€ tjedno na 220 V – samo na zahtjev | |
| Zabava: | |
Kajak 200€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 15€ po kompletu | |
Seabob 1.250€ tjedno na zahtjev, Seabob F5 2021-2023 | |
Seabob 1.500€ tjedno on request, Seabob F5S 2021-2023 | |
Stand up paddle (SUP) 110€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 450€ po rezervaciji 1 TJEDAN: Uključuje transitlog, Internet hot spot (25 GB, do 15 konekcija), vanbrodski motor + gorivo, posteljinu, 2 ručnika po osobi, 2 kuhinjske krpe; Nadoplata za svaki sljedeći tjedan, ako nije potrebno čišćenje između tjedana: 100 €. | ||
(neobavezno) Fun Paket 145€ tjedno SUP + 4 seta za ronjenja | ||
(neobavezno) Hostesa 200€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Internet hotspot 30€ tjedno 25 GB, do 15 konekcija | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 120€ po rezervaciji na zahtjev | ||
(neobavezno) Nabava namirnica 30€ po usluzi + cijena hrane | ||
(neobavezno) Promjena posteljine 12€ po kompletu | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji u 13:30h | ||
(neobavezno) Skiper 220€ dnevno + hrana Payable directly to skipper + provide food for the skipper | ||
(neobavezno) Transfer 80€ u jednom smjeru APT Split - ACI Split (8 pax) | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 600€ po rezervaciji + 600 EUR refundable. Refundable part refers to 150 EUR franchise +450 EUR in case of fuel shortage, late arrival, toilet declogging, full black tanks upon return and marina fees. If all check out prerequisites are fulfilled the entire refundable amount will be returned to the client. If the boat returns with damages but in time, with the correct fuel level and toilets not clogged only the franchise (150 EUR) will be retained. If the client takes the deposit insurance, normal 3.000 EUR deposit is not taken. This deposit insurance can be applied only to charters with a professional skipper on board. The cost is to be paid in cash. | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
6.200€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
7.500€ | |
|
13. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
8.200€ | |
|
27. 06. 2026. - 10. 07. 2026.
|
9.000€ | |
|
11. 07. 2026. - 14. 08. 2026.
|
10.000€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
9.000€ | |
|
22. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
8.300€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
7.400€ | |
|
12. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.000€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.300€ | |