| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.96 m (45 ft) |
| Širina: | 7.87 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | 4 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1000 l |
| Tank za vodu: | 700 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.750.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | (ex PROFESSIONAL TEAM) No races allowed. First and last night in the home port is included in the price. Every other night spent in the home port needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Harbour guides |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Radar |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - automatic |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija - in the salon and cabins |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - incl. 20 HP outboard engine |
| Hard Top Bimini - at the flybridge |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Reflektor |
| Stol u kokpitu |
| Tenda na cijelom kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 2 x inside, 1 x outside |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Dolce Gusto |
| Mikrovalna pećnica |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| 4 x El. WC |
| Sat |
| Zabava: |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-PROF19 |
| Linija plovila |
|---|