| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Luksuzna motorna jahta |
| Tip čartera: | S posadom |
| Proizvođač plovila: | Sunseeker International |
| Godina proizvodnje: | 2000. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | 2019. |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 26.55 m (87 ft) |
| Širina: | 5.95 m |
| Gaz: | 1.7 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 3 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 2904.0 HP (2 x 2.135,89 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 7100 l |
| Tank za vodu: | 1500 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Potpuno preuređen 2019. – novi interijer i sav vanjski dio u tikovini |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci za sunčanje |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| Mjerač brzine vjetra |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator |
| Klimatizacija |
| Paluba: |
| Hidraulična pasarela |
| Hladnjak na flybridgeu - 85l |
| Jacuzzi - 1 x u Master kabini 1 x na Flybridgeu |
| Krmene ljestve |
| Platforma za kupanje - hidraulična |
| Tender - Highfield 380 + outboard engine Evinrude 30HP 2 stroke (2017) |
| Kuhinja: |
| Frižider - 409l |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat - 8-10 kg dnevno, na flybridgeu |
| Mašina za kavu |
| Mikrovalna pećnica |
| Perilica suđa |
| Pećnica |
| Zamrzivač - 225l |
| Intererijer: |
| Perilica rublja |
| Sušilica |
| Zabava: |
| CD player |
| DVD player |
| Jet Ski - Jet ski Spark 90 HP |
| Oprema za ronjenje |
| Satelitski TV prijemnik - Satellite Dome KVH G6HP |
| Skije za vodu - 1 set za odrasle osobe do 75 - 80 kg |
| 2 x Stand up paddle (SUP) |
| TV |
| Wi-Fi Internet - neograničen |
| Cjenik |
|---|