| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.85 m (42 ft) |
| Širina: | 7.08 m |
| Gaz: | 1.2 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 45.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 640 l |
| Tank za vodu: | 860 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje - sunbathing cushions for forward cockpit and flybridge |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Električni podizač jedara |
| Navigacija: |
| Automatski pilot - Raymarine remote control |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator |
| Grijanje - cabins only |
| Inverter |
| Klimatizacija - cabins only |
| Punjač akumulatora |
| 4 x Solarni paneli - 4 x 100W |
| Paluba: |
| Forward cockpit - Forward cockpit cushions |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - with freezer - 336L, with chilled water |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC - Veliki model sa pitkom vodom |
| 6 x Električni ventilatori - ventilatori u kabinama i salonu te Skipper kabina |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-BELL79 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 3,6 s konzolom + 20 KS 790€ tjedno + podizanje depozita 500 € | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 4,6m s konzolom + 60 KS vanbrodski 1.290€ tjedno + podizanje depozita 800 € | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 2,5 KS 100€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 5 HP 150€ tjedno na upit | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Donut 50€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Električni romobil 120€ tjedno Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Kajak 150€ tjedno 2 osobe | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Oprema za ronjenje 10€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Plutajuća viseća mreža za vodu 220€ tjedno Partyzone | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wakeboard 50€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wi-Fi Internet 25€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 390€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, ručnike - 1 set/osoba, plin za kuhanje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Comfort Pack 105€ tjedno uključuje izvanbrodski motor od 2,5 KS, WiFi | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Kasni iskrcaj 300€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 410€ po rezervaciji Seg - Bio / Bio - Seg | ||
(neobavezno) Naknada za one way 480€ po rezervaciji Seg - Du / Du - Seg | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Usluga Parkinga 70€ tjedno Po automobilu/tjedan - parkirno mjesto unutar Marine Baotić, može se naručiti unaprijed i platiti u našoj poslovnici (ograničena dostupnost) | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 320€ po rezervaciji + 400 EUR povratni depozit | ||