| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.6 m (46 ft) |
| Širina: | 4.79 m |
| Gaz: | 2.25 m |
| Broj kabina: | 5 |
| Ležajevi: | 10 + 2 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 57.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 450 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje - samo na struju s obale |
| Inverter - 12V/220V |
| Klimatizacija - only on shore power |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu - 2 stola u kokpitu el.niska do prostora za sunčanje |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo - Plin |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica - Plin |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 3 x El. WC |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| TV - only online streaming available |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-BLIS3 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 330€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, ručnike - 1 set/osoba, plin za kuhanje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 410€ po rezervaciji Kas - Bio / Bio - Kas | ||
(neobavezno) Naknada za one way 480€ po rezervaciji Kas - Du / Du - Kas | ||
(neobavezno) Skiper 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 260€ po rezervaciji + 370 EUR povratni depozit | ||