| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Greenline Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.57 m (45 ft) |
| Širina: | 4.57 m |
| Gaz: | 1.1 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 370.0 HP (2 x 272,13 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1450 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | 25.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | ljubimci nisu dozvoljeni |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Cockpit seat cushions with backrest |
| Jastuci za sunčanje |
| Madraci za sunčanje |
| Navigacija: |
| 2 x AIS |
| Automatski pilot |
| Docking camera - Raymarine kamera/kokpit/pogled straga |
| 2 x GPS chart ploter - Raymarine Axiom 16" GPS na kormilu i flybridge |
| Harbour guides |
| Krmeni propeler - 6,3kW with 2 x 100 Ah |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijska svjetla |
| Pramčani propeler |
| Radar - 4kW Quantum Radome |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| 2 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Kutija baklji za nuždu |
| 8 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Search light |
| Set alata |
| Signalne rakete i baklje |
| 2 x VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 2 x Akumulator |
| Generator - (diesel) 11kW/50Hz |
| Grijanje |
| Inverter - 12V/220V |
| 3 x Klimatizacija - sustav obrnutog ciklusa, 4 jedinice (salon, kabine), 46.000 BTU, 230V |
| Priključak 220 V |
| Solar charger |
| 2 x Solarni paneli - 2 x Photovoltaic panels integrated in the coachroof, 660W, 12V. |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 10 x Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Fly sunbathing area - s držačima za čaše ugrađenim u madrac za sunčanje |
| Flybridge - sa biminijem |
| Glavni kompas na palubi |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hladnjak na flybridgeu |
| Konopi za privez |
| Olujno sidro (zavlačno sidro) |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj - na flybridgeu |
| Sidro s lancem |
| Stol od tikovine |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu - Teak on cockpit floor, cockpit seats and bathing platform |
| Kuhinja: |
| Frižider - hladnjak pune veličine uključujući zamrzivač |
| Indukcijska ploča |
| Kuhalo - Električni indukcijski štednjak s 2 plamenika, 230V, |
| Mikrovalna pećnica |
| Perilica suđa - Perilica suđa 6 osoba, 230V |
| Pećnica |
| Pećnica |
| Sudoper |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| 2 x El. WC - Quiet |
| Konvertibilni stol u salonu |
| LED lights |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem - FUSION Marine Audio PAckage, remote control in cockpit, bluetooth, USB |
| Podvodna svjetla - LED |
| 4 x Unutarnji zvučnici |
| 2 x Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-PEPP56 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kabini | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 80€ tjedno +fuel (5L) | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 200€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 2000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
8.400€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
8.400€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
9.400€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
10.200€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
10.900€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
10.900€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
11.200€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
12.800€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
12.800€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
12.800€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
12.800€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
11.900€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
9.400€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
9.400€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
8.400€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
8.400€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.200€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.200€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.200€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
6.200€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
6.200€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
6.200€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
6.200€ | |