| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fairline Boats |
| Godina proizvodnje: | 2007. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.79 m (50 ft) |
| Širina: | 4.49 m |
| Gaz: | 1.2 m |
| Broj kabina: | 3 + 1 |
| Ležajevi: | 6 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 2 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 675.0 HP (2 x 496,46 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1980 l |
| Tank za vodu: | 558 l |
| Potrošnja goriva: | 150.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | 23.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 5.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | (2 CREW MEMBERS MANDATORY!) Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Madraci za sunčanje |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Navigacija: |
| Automatski pilot - Raymarine st 6001 |
| Brzinomjer - Raymarine st 60+ |
| Dalekozor |
| Depthsounder - Raymarine st 60+ |
| GPS chart ploter - Raymarine e 120 / radar |
| GPS on Fly - in cockpit |
| Harbour guides |
| Krmeni propeler |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Standard propeler |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara - 2x1kg + 1x20kg ( u motornom prostoru) |
| Baklja - 6x12/18 |
| Dimna kutija - 2x12/18 |
| 10 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Splav za spasavanje - ISO 9650-1, MOD. KHY-10 PACK 2 |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Generator - ONAN 9kW |
| Grijanje - UFLEX-salon & 3 sobe |
| Klimatizacija - UFLEX-salon & 3 sobe |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bimini top - novi |
| 8 x Bokobrani - 4*f4 4*f3 |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Konopi za privez - 4x15m |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćni čamac sa motorom - brig 2,90m (2016),honda 20hp(2016) |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) - 12 kg |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Ručice vinča |
| Sidro Delta - 20 kg |
| Sidro s lancem - 50 m |
| Stol u kokpitu |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanbrodski motor |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Upholstery - novo kožno tapeciranje u salonu |
| Zabava: |
| Radio CD mp3 player + USB |
| TV + DVD - JVC |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-LUNA34 |
| Cjenik |
|---|