| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Sea Ray Boats |
| Godina proizvodnje: | 2006. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.72 m (45 ft) |
| Širina: | 4.27 m |
| Gaz: | 1.02 m |
| Broj kabina: | 2 |
| Ležajevi: | 4 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 6 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 478.0 HP (2 x 351,57 kW) |
| Proizvođač motora: | Cummins |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1268 l |
| Tank za vodu: | 378 l |
| Potrošnja goriva: | 150.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | 23.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Krmeni propeler |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hard Top Bimini |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD mp3 player + USB |
| TV + DVD |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-GAND89 |
| Cjenik |
|---|