| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2020. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | 2024. |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 7.95 m (26 ft) |
| Širina: | 2.82 m |
| Gaz: | 0.8 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 4 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 250.0 HP (1 x 183,88 kW) |
| Proizvođač motora: | Honda |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | 280 l |
| Tank za vodu: | 100 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| GPS chart ploter |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Sigurnosna oprema |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 12V utičnica |
| Fish finder |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Konopi za privez |
| Sidro |
| Stol u kokpitu |
| Tenda |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Sudoper |
| Intererijer: |
| Coolbox |
| LED lights |
| Zabava: |
| Radio sa USB |
| Cjenik |
|---|