| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2018. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.75 m (38 ft) |
| Širina: | 3.76 m |
| Gaz: | 1.8 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 29,00 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | 38,00 m2 |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 29.0 HP (1 x 21,33 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 130 l |
| Tank za vodu: | 200 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Dalekozor |
| Dubinomjer |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Windex |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Inverter |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Ručice vinča |
| Sidro s lancem |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tender |
| Tikovina u kokpitu |
| Užad |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Ručica pumpe za šantinu (kaljužne pumpe) |
| Sat |
| Zabava: |
| Podvodna svjetla |
| Radio CD player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: WYCH-EOL56 |
| Cjenik |
|---|