| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.85 m (42 ft) |
| Širina: | 7.08 m |
| Gaz: | 1.2 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 1 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 45.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 640 l |
| Tank za vodu: | 860 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Madraci za sunčanje - sunbathing cushions for foredeck & coach roof |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter - na Flybridgeu |
| Peljar |
| Tridata |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija - samo kabine |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Flybridge |
| Forward cockpit - prednji jastuci kokpita |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Perilica suđa |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-ALTA54 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Roštilj 180€ tjedno prijenosni gril | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 2,5 KS 100€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Vanbrodski motor 5 HP 150€ tjedno na upit | |
| Zabava: | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wi-Fi Internet 25€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 390€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, ručnike - 1 set/osoba, plin za kuhanje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Comfort Pack 105€ tjedno uključuje izvanbrodski motor od 2,5 KS, WiFi | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Kasni iskrcaj 300€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 410€ po rezervaciji Bio - Kas / Tr | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 320€ po rezervaciji + 400 EUR povratni depozit | ||