| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.86 m (48 ft) |
| Širina: | 7.88 m |
| Gaz: | 1.35 m |
| Broj kabina: | 6 + 1 |
| Ležajevi: | 12 + 1 |
| Zahodi: | 7 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 13 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1000 l |
| Tank za vodu: | 1000 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Madraci za sunčanje - sunbathing cushions for foredeck & coach roof |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Električni podizač jedara |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Nautičke karte i vodič |
| Peljar |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator - 11kW |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija - samo u cabinama |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Flybridge |
| Forward cockpit - forward cockpit cushions |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor 8 HP |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - American style fridge with freezer and chilled water (615L) |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-ALDE51 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Roštilj 180€ tjedno prijenosni gril | |
| Zabava: | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 680€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, osnovne toaletne potrepštine, kupaonske ručnike, ručnike za plažu, RIB/gumenjak + vanbrodski motor, Wi-Fi 20GB, 2 x set za ronjenje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Kasni iskrcaj 350€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 480€ po rezervaciji Bio - Kas / Seg | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 240€ dnevno + hrana + own cabin | ||