| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Elan Marine |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.99 m (40 ft) |
| Širina: | 3.91 m |
| Gaz: | 1.8 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 29.0 HP (1 x 21,33 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 146 l |
| Tank za vodu: | 240 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Roštilj, hladnjak u kokpitu, platforma za kupanje, kokpit od tikovine, pramčani propeler, webasto grijanje |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Kompletna oprema za navigaciju - B&G |
| Pramčani propeler - with two additional batteries and battery charger |
| Sigurnost: |
| Dodatni spremnik vode |
| Zaštitna ograda |
| Elektrika: |
| Akumulator - 12V AGM battery, 95Ah |
| Grijanje - Webasto Air top EVO 55 |
| Punjač akumulatora |
| USB sockets - in each cabin |
| Utičnica 230V - in each cabin, galley and head |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo - 1000W with additional battery 95Ah |
| Frizider u kokpitu |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj |
| Sidro Delta - + 50m chain |
| Sprayhood |
| Kuhinja: |
| Sudoper |
| Intererijer: |
| Konvertibilni stol u salonu |
| Upholstery |
| Zabava: |
| Fusion radio - MS-RA210 with FM-F65RV |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Cjenik |
|---|