| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.75 m (50 ft) |
| Širina: | 8.1 m |
| Gaz: | 1.4 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 1 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 80.0 HP (2 x 58,84 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1040 l |
| Tank za vodu: | 480 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Log, Brzina, Dubina |
| Mjerač brzine vjetra |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Elektrika: |
| Desalinizator - 150L/h |
| Generator |
| Inverter - 12/220V |
| Klimatizacija - u salonu i kabinama |
| Paluba: |
| Bokobrani |
| Daljinski upravljač za sidreno vitlo s brojacem lanca na kormilu |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu - 80l |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje - s daljinskim |
| Pomoćni čamac sa motorom - CL 340 SA SIVOM KONZOLOM S HONDA MOTOROM BF20HP |
| Sidro |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Perilica suđa |
| Intererijer: |
| 3 x El. WC |
| Zabava: |
| Fusion radio - Apollo + 6 zvučnika u salonu, kokpitu i flybridge-u |
| Radio, USB, Bluetooth - Fusion |
| 6 x Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: MAYA-RAGN67 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 50€ po rezervaciji bez postavljanja | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji sa postavljanjem, nije kompatibilno s prioritetnim ukrcavanjem | |
| Kuhinja: | |
Kava NESPRESSO aparat 50€ tjedno | |
Ledomat 50€ tjedno Ograničena dostupnost | |
| Zabava: | |
Oprema za ronjenje 10€ tjedno / po osobi nema peraja | |
Stand up paddle (SUP) 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Komfort paket 650€ po rezervaciji Završno čišćenje/posteljina/ručnici/ručnici za plažu/Wi-Fi/vanbrodski motor | ||
(neobavezno) Alternative deposit 400€ po rezervaciji + fiksni polog 1000 EUR | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 300€ tjedno | ||
(neobavezno) Hostesa 1.540€ Tjedno + hrana Dostupnost isključivo na upit! | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 100€ tjedno | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 300€ po rezervaciji Isključivo na zahtjev! Od 14:00, ograničena dostupnost. | ||
(neobavezno) Skiper 1.750€ tjedno Dostupnost isključivo na upit! | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
9.500€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
11.000€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
11.300€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
12.900€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
13.550€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
14.550€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
15.370€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
16.500€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
16.900€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
17.950€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
18.600€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
17.850€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
15.400€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
13.900€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
11.950€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
11.050€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
9.750€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
9.050€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.650€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
5.550€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
5.550€ | |
|
17. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.500€ | |