| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.6 m (46 ft) |
| Širina: | 4.79 m |
| Gaz: | 2.25 m |
| Broj kabina: | 5 |
| Ležajevi: | 10 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 57.0 HP (1 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 450 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Inverter |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Jastuci u kokpitu 30€ tjedno | |
Jastuci za sunčanje 90€ tjedno | |
Posteljina 10€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po rezervaciji 2 komada | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Jedrilje: | |
Genaker 300€ tjedno + 750 EUR podizanje depozita | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 70€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 90€ tjedno 3,5 HP | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji | ||
(Obvezni trošak) Čarter paket 320€ po rezervaciji uključuje transitlog, završno čišćenje, posteljinu, plin za kuhanje, ručnike - 1 set p / p, 1 set za ronjenje | ||
(neobavezno) Comfort pack PREMIUM 290€ tjedno uključuje vanbrodski motor 3,5 ks, WiFi ruter, jastuke u kokpitu, ranu prijavu | ||
(neobavezno) Comfort pack XL 200€ tjedno Uključuje: vanbrodski motor od 3,5 KS, WiFi ruter, ručnike za plažu, toaletne potrepštine | ||
(neobavezno) Comfort pack XL PREMIUM 340€ tjedno Uključuje: vanbrodski motor 3,5 HP, WiFi ruter, ručnike za plažu, toaletne potrepštine, ranu prijavu | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 10% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 130€ dnevno +hrana | ||
(neobavezno) Kasni iskrcaj 350€ po rezervaciji Saturdays till 10am | ||
(neobavezno) Komfort paket 140€ tjedno vanbrodski motor 3,5 HP, WiFi router, kokpit jastuci | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 60€ po rezervaciji na upit | ||
(neobavezno) Naknada za regatu 400€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) One way 395€ u jednom smjeru One way Fethiye – Marmaris, check-out on Friday until 12:00hr, ( berth charge in the port of disembarkation is not included in the fee and should be paid separately) | ||
(neobavezno) One way 395€ u jednom smjeru One way Fethiye – Kas , check-out on Friday until 12:00hr, ( berth charge in the port of disembarkation is not included in the fee and should be paid separately) | ||
(neobavezno) One way 605€ u jednom smjeru One way Fethiye – Bodrum, check-out on Friday until 09:00hr, ( berth charge in the port of disembarkation is not included in the fee and should be paid separately) | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji u 13:00hr | ||
(neobavezno) Skiper 170€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Transit log - Usluge baze 125€ po rezervaciji Obavezna naknada za promjenu posade | ||
(neobavezno) WI-FI Internet veza na brodu 70€ tjedno neograničeno | ||