| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.8 m (42 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.25 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 1 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | 4 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 11 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | 20,65 m |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 600 l |
| Tank za vodu: | 300 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.750.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Ljubimci nisu dopušteni. No races allowed. First and last night in the home port is included in the price. Every other night spent in the home port needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| AIS - 500 B&G Transceiver |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G ZEUS 3S 12" |
| Harbour guides |
| Navigacijski pribor |
| Radar |
| Radar reflektor |
| Spyglass |
| Windex |
| Zaslon - TV |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica - B&G V60 |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje - Diesel |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - PHOTOVOLTAIC |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Crijevo za vodu |
| Davit |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop |
| Stol u kokpitu |
| Stolice |
| Tenda na cijelom kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Frižider - 130l + Top loader 100l + Cockpit Fridge 144l |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Dolce Gusto |
| Mikrovalna pećnica |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| 4 x El. WC |
| Sat |
| Zabava: |
| Radio - Fusion |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-ADVE7 |
| Linija plovila |
|---|