| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Ryck Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 9.16 m (30 ft) |
| Širina: | 2.81 m |
| Gaz: | 0.91 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 2 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | Izvanbrodski motor |
| Motor: | 1 x 300.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 88 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | 40.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| GPS chart ploter |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Krmena tenda |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Zabava: |
| Audio pack |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-TRIC72 |