| Divertissement |
Equipement PMT ou snokeling
Kayak
Planche de Paddle
|
| Builder: | Nautitech Rochefort |
| Cabines: | 3 + 1 |
| Toilettes: | 2 |
| Build year: | 2002. |
| Length: | 40 ft ( 11,98 m ) |
| Largeur: | 22 ft ( 6,91 m ) |
| Tirant d'eau: | 4 ft ( 1,35 m ) |
| Engines: | 2 x |
| Nombre maximum de passagers: | Registered for 7 |
| Equipage | 0,00 $ par réservation |
| l'équipage de deux personnes est inclus dans le prix | |
| taxes | 24,00 $ par personne |
| payable on site | |
| Flight | 0,00 $ par réservation |
| private or shared flights, on request | |
| Forfait Exclusif | 678,00 $ par personne |
| Sail and Visit Package, price for a group of 2 persons | |
| Forfait Exclusif | 814,00 $ par personne |
| Sail and Visit Package, price for a group of 1 person | |