| Entertainment |
Kayak
Paddle board
Snorkeling equipment
|
| Builder: | Nautitech Rochefort |
| Cabins: | 3 + 1 |
| Toilets: | 2 |
| Build year: | 2002. |
| Length: | 40 ft ( 11,98 m ) |
| Beam: | 22 ft ( 6,91 m ) |
| Draft: | 4 ft ( 1,35 m ) |
| Engines: | 2 x |
| Max. passengers: | Registered for 7 |
| Crew | 0,00 $ per booking |
| crew of two is included in price | |
| Tax fee | 24,00 $ per person |
| payable on site | |
| Flight | 0,00 $ per booking |
| private or shared flights, on request | |
| Package Exclusive | 678,00 $ per person |
| Sail and Visit Package, price for a group of 2 persons | |
| Package Exclusive | 814,00 $ per person |
| Sail and Visit Package, price for a group of 1 person | |