| Unterhaltung |
Kajak
Paddle board
Schnorchelausrüstung
|
| Builder: | Nautitech Rochefort |
| Kabinen: | 3 + 1 |
| Toiletten: | 2 |
| Baujahr: | 2002. |
| Length: | 40 ft ( 11,98 m ) |
| Breite: | 22 ft ( 6,91 m ) |
| Tiefgang: | 4 ft ( 1,35 m ) |
| Engines: | 2 x |
| Max. Personen: | Registered for 7 |
| Crew | 0,00 $ pro Buchung |
| Zweiköpfige Crew ist im Preis inbegriffen | |
| Taxe | 24,00 $ pro Person |
| payable on site | |
| Flight | 0,00 $ pro Buchung |
| private or shared flights, on request | |
| Package Exclusive | 678,00 $ pro Person |
| Sail and Visit Package, price for a group of 2 persons | |
| Package Exclusive | 814,00 $ pro Person |
| Sail and Visit Package, price for a group of 1 person | |