| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2016. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.34 m (44 ft) |
| Širina: | 4.24 m |
| Gaz: | 1.6 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2023. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | 2023. |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 53.0 HP (1 x 38,98 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 200 l |
| Tank za vodu: | 330 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Pramčani propeler |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Solarni paneli - 2x180 W |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Sprayhood |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Topla voda |
| Zabava: |
| CD player |
| TV |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 10€ po kompletu if ordered | |
Ručnici 8€ po osobi 2 kom | |
| Jedrilje: | |
Genaker 200€ tjedno + 1000 EUR depozita | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 100€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 100€ tjedno 2 KS | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 90€ tjedno rezervacija unaprijed obvezna | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 280€ po rezervaciji čišćenje, posteljina, plin | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ tjedno uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 0€ po rezervaciji cijena na upit | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 150€ po rezervaciji ako je moguće | ||
(neobavezno) Priority Package 160€ po rezervaciji (CHECK IN FROM 13:00) Limited offer, max 5 yachts x Saturday - In case of impossibility of service, Navigo reserves the right to unilaterally refund the money paid in respect of agreed services ”Priority package” and in this case the customer is not entitled to claim any further pecuniary or nonpecuniary damage on the ground of impossibility of fulfillment of agreed services. The Client who confirmed the booking and made the advanced payment establishes a legal relation with Navigo and confirms the compliance with this clause and the "General terms". | ||
(neobavezno) Skiper 0€ dnevno + hrana cijena na upit | ||
(neobavezno) Transfer 0€ po rezervaciji iz zračne luke, cijena na upit | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 210€ tjedno nerefundirano + 300 EUR (Gotovinom ili kreditnom karticom, povratni), osiguranje depozita ne uključuje izgubljen ili oštećen vanbrodski motor, gumenjak i SUP, te začepljen WC | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
25. 04. 2026. - 01. 05. 2026.
|
1.600€ | |
|
02. 05. 2026. - 08. 05. 2026.
|
1.600€ | |
|
09. 05. 2026. - 15. 05. 2026.
|
1.800€ | |
|
16. 05. 2026. - 22. 05. 2026.
|
1.850€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
2.400€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
2.700€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
3.600€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
3.400€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
3.600€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
3.600€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
3.600€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
3.900€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
4.300€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
4.200€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
4.200€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
4.000€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
3.900€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
3.500€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
3.500€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
3.200€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
3.100€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
2.750€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.000€ | |