| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2014. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.35 m (41 ft) |
| Širina: | 3.95 m |
| Gaz: | 1.65 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 1 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 55.0 HP (1 x 40,45 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 360 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit - GARMIN GPSMap 4008 |
| Harbour guides |
| Nautičke karte i vodič |
| Pramčani propeler |
| Radar - GARMIN 18 HD |
| Radar reflektor |
| Spyglass |
| 2 x Tridata - GARMIN GMI 20 |
| Sigurnost: |
| Baklja |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje - salon + foreship cabin |
| Inverter - 300 Watt |
| Priključak 220 V |
| Promatrač baterije |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - 400 Watt |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobran okrugli |
| 6 x Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro - Jambo 20 kg |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Platforma za kupanje |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu - on cockpit seats and floor |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 120l (toploader) |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio - FUSION MS-RA 205, Bluetooth |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: ALBA-CHIL82 |
| Cjenik |
|---|