| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.31 m (40 ft) |
| Širina: | 6.56 m |
| Gaz: | 1.1 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 40.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 400 l |
| Tank za vodu: | 760 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje - sunbathing cushions for forward cockpit and flybridge |
| Madraci za sunčanje - jastuci za sunčanje za krovu palube |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Električni podizač jedara |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter - na Flybridgeu |
| Nautičke karte i vodič |
| Peljar |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Inverter |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Flybridge |
| Forward cockpit - jastuci |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| Radio CD player |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-LEPE93 |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||