| Jedrilje |
Winch
Harken
|
| Navigacija |
AIS
i-marine
Compass
Log, Brzina, Dubina
Raymarine
Mjerač brzine vjetra
Radar
Koden
|
| Sigurnost |
12
Aparat za gašenje požara
Crni tank (tank za sanitarne vode)
Komplet prve pomoći
12
Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje)
12
Splav za spasavanje
VHF radio stanica
|
| Elektrika |
Akumulator
12 Service batt.
Desalinizator
Idromar 250 Lt/hr (2014)
Generator
Onan 2 x22,5 Kwa (2014)
Inverter
Victron 5000 Watt
Klimatizacija
Frigomar - 11 Units
Punjač akumulatora
Victron 120 A
|
| Paluba |
Gumenjak (Pomoćni čamac)
Joker 4,80m (2014)
Pasarela (mostić, skala)
New SS boarding ladder with teak grating (2014
Platforma za kupanje
2
Sidro s lancem
2x 250 Kg
Sun awning (aft and forward)
Vanbrodski motor
Yamaha 100 Hp (2015)
|
| Kuhinja |
Frižider
Kuhalo
Kuhinjski pribor
Ledomat
Pećnica
|
| Intererijer |
Perilica rublja
|
| Zabava |
Podvodna svjetla
2014
Satelitski TV prijemnik
TV + DVD
Smarth TV 2017
|
| Proizvođač: | Ethemoglu-Bodrum |
| Broj kabina: | 4 |
| Zahodi: | 4 |
| Godina proizvodnje: | 2003. |
| Preuređenje: | 2024 |
| Dužina: | 30 ft ( 30,00 m ) |
| Širina: | 22 ft ( 6,90 m ) |
| Gaz: | 9 ft ( 3,00 m ) |
| Tonaža: | 97 t |
| Motori: | 1 x Iveco 450.0 HP |
| Brzina krstarenja: | 9.00 knots |
| Polupansion | 450,00 € tjedno / po osobi |
| Doručak + ručak ili večera; Djeca od 0 do 2 godine borave besplatno Djeca od 2 do 12 godina imaju 50% popusta na opcije hrane | |
| All inclusive domestic non alcoholic package | 150,00 € tjedno / po osobi |
| All inclusive paket alkoholnih pića | 300,00 € tjedno / po osobi |
| Hrvatska pića i napitci poput vina, piva, sokova, bezalkoholnih pića, Strana žestoka pića: Whisky Red Label, Rum Bacardi ili Captain Morgan, Gin Bombay ili Tanqueray, Vodka Absolute ili Smirnoff, Tequila Sierra ili slično. Ako odaberete all-inclusive opciju, imajte na umu da ona uključuje hrvatska vina i piva iz standardne ponude bara na brodu. Posebno naručena vina, premium vina, šampanjac i dodatno naručena strana žestoka pića koja nisu na popisu all-inclusive paketa alkohola naplaćuju se dodatno. | |
| Dodatni obrok | 45,00 € po osobi |
| plaća se na kraju chartera | |
| Puni pansion | 750,00 € tjedno / po osobi |
| Doručak + ručak + večera; Djeca od 0 do 2 godine borave besplatno Djeca od 2 do 12 godina imaju 50% popusta na opcije hrane | |
| Jet Ski | 150,00 € po satu |