| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2004. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.91 m (38 ft) |
| Širina: | 3.85 m |
| Gaz: | 1.7 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 1 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | 1 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 55.0 HP (1 x 40,45 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 150 l |
| Tank za vodu: | 210 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.450.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | First and last night in the home port is included in the price. Every other night needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Jedrilje: |
| Spinnaker bum (tangun) |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Harbour guides |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Radar |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Spyglass |
| Tridata |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - automatic |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje - New 2026, Webasto |
| Inverter - New 2026, 230 W |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Debeli konop |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeler |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Reflektor |
| Sidreni konop |
| Sprayhood |
| Springleine |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Sat |
| Zabava: |
| Radio |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 7€ po kompletu 1 set/po osobi uključen je u cijenu najma | |
Ručnici 8€ po kompletu | |
| Jedrilje: | |
Genaker 150€ tjedno only on previous request | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 100€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 50€ tjedno | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Permit (dozvola) 275€ po rezervaciji (administration costs, diver inspection on Saturday morning, set of bedlinens / per person on crew list (sheet, duvet cover, pillow cover – towels are not included), cooking gas, basic final cleaning, check-in/check-out procedure) | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 275€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 180€ dnevno + hrana + vlastita kabina; vanjski davatelj usluga, izravna naplata | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po ljubimcu only on previous request | ||
(neobavezno) Naknada za regatu 0€ po rezervaciji dupli depozit | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Raniji ukrcaj/check-in 150€ po rezervaciji Check-in 13:00 - 14:00 h, max 2 jahte | ||
(neobavezno) Skiper 200€ dnevno + hrana + vlastita kabina; vanjski davatelj usluga | ||
| Linija plovila |
|---|