| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2016. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 10.34 m (34 ft) |
| Širina: | 3.44 m |
| Gaz: | 1.98 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | 1 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 15.0 HP (1 x 11,03 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 130 l |
| Tank za vodu: | 200 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje - ručno |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo - plin |
| Kuhinjski pribor |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio - AUX |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| Euminia ocjene | |
|---|---|
| Čistoća | 4,50 |
| Oprema | 4,19 |
| Usluga | 4,94 |
| Isplativost | 4,50 |
| Preporučljivost | 100 % |
| Ukupno | 4,54 |
| Min. ocjena je 1 max. ocjena je 5 | ![]() | ovu jahtu je ocijenio euminia.com portal |
| Cjenik |
|---|