| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2002. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.95 m (44 ft) |
| Širina: | 4.25 m |
| Gaz: | 1.6 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 1 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2016. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | 2016. |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 55.0 HP (1 x 40,45 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 360 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte i vodič |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Sidro s lancem - sidro sa 50m lanca |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Posuđe |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Zabava: |
| Mobitel |
| Radio CD player + USB |
| Cjenik |
|---|