| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2014. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.3 m (37 ft) |
| Širina: | 3.67 m |
| Gaz: | 1.95 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 28,00 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2021. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | 39,40 m2 |
| Genova obnovljena: | 2021. |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 27.3 HP (1 x 20,08 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 150 l |
| Tank za vodu: | 360 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Compass |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Harbour guides |
| Log, Brzina, Dubina |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Pramčani propeler |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| Rezač žice |
| Set alata |
| Sigurnosna oprema |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje - Webasto |
| Inverter |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Konopi za privez |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD mp3 player + USB |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-ENEJ58 |
| Cjenik |
|---|