| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 17.2 m (58 ft) |
| Širina: | 5.2 m |
| Gaz: | 2.85 m |
| Broj kabina: | 3 + 1 |
| Ležajevi: | 6 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 3 + 1 (eléktrisch električni) |
| Tuševi: | 3 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 82,50 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | 26,90 m |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | 64,00 m2 |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 1 x 148.0 HP (1 x 108,85 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 520 l |
| Tank za vodu: | 770 l |
| Potrošnja goriva: | 10.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Oznake: |
Croatia
|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Skiper se može rezervirati besplatno na zahtjev i ima vlastitu skipersku kabinu u pramčanom dijelu. Jahtu je moguće iznajmiti i bez broda uz dokaz o plovidbi. Hidraulički zatezač stražnjeg staza, inverter (12V, 2200W, 100A), GRP upravljači, troradijalna Elvström FCL Performance jedra, Dyneema podnožje, T-kobilica, podna rasvjeta u kokpitu i salonu, indirektna rasvjeta, električna pumpa za pranje palube u pramčanom dijelu, dva ventilatora za grotla nadgrađa, SLS-Scenario sustav svjetla (do kontroler zaslona i prigušivač), presvlake kokpita, rolete s komarnikom, Plisirane rolete, FUSION multimedijalni radio, Bluetooth, CD/DVD sa subwooferom s integriranim pojačalom u salonu i daljinskim upravljačem, tikovina na kormilarskim sjedalima, sklopiva kormilarska sjedala, električna vitla i škotna vitla, šine za genovu s nosačem i pin stopom, električni sustav za namotavanje glavnog jedra, električni sustavi za namotavanje prednjeg jedra, 2. prapor s električnim sustavom za namotavanje , GRP tvrdi krov za kokpit s kliznim krovom od tkanine, 4-lista Sklopivi propeler, pramčani i krmeni propeler, dizel agregat, generator vode 200l/h, 3 hladnjaka, perilica suđa, Miele kombinacija sušilice i perilice rublja, unutrašnjost od tikovine, dupla klupa za sjedenje s prostorom za odlaganje na stolu u salonu, dodatna skiperska kabina u pramcu, siva boja trupa s prolazom za vodu tamno siva, salonski stol na električno uvlačenje, garaža na električni pogon, gumenjak s vanbrodskim motorom 10 KS, upravljanje motorom na oba upravljačka mjesta, autopilot i 12" B&G ploteri na oba kormila, prednji sonar, vanjska 3G/4G antena, kožna sjedala u salonu, satelitska komunikacija IRIDIUM-GO! s vanjskom antenom (s vlastitom SIM karticom) |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Kožni jastuci u salonu |
| Mreza protiv komaraca |
| Jedrilje: |
| Electric mainsail windlass |
| Električna vitla |
| Električni podizač jedara |
| Halyard winches |
| Main sheet winches |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| Folding propeller - 4 lista |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Helm station |
| Krmeni propeler |
| Popis svjetla |
| Pramčani propeler |
| Sonar |
| Touch screen Plotter |
| Elektrika: |
| Generator - Diesel |
| Inverter - 12V, 2200W, 100A |
| Klimatizacija |
| Pumpa |
| Paluba: |
| Garaža za gumenjak |
| Hard Top Bimini |
| Pomoćni čamac sa motorom |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| 3 x Frižider |
| Perilica suđa |
| Intererijer: |
| LED unutrašnja svjetla |
| Neizravno osvjetljenje u kabinama i salonu |
| Perilica rublja |
| Spuštajući stol u salonu |
| Stol u salonu |
| Sušilica |
| Ugrađeni daljinski upravljač radia |
| Unutrašnjost u tikovini |
| Zabava: |
| Bluetooth player |
| FUSION sound sistem |
| Fusion radio |
| Radio CD player |
| SAT TV |
| Satelitski TV prijemnik |
| TV |
| Unutarnji zvučnici |
| Cjenik |
|---|