| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.98 m (45 ft) |
| Širina: | 4.49 m |
| Gaz: | 2.2 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 1 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2023. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | 2023. |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 57.0 HP (1 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 250 l |
| Tank za vodu: | 650 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.200€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Deke |
| Jastuci |
| 2 x Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| 2 x Electric genoa winch |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| Automatski pilot - B&G |
| Brzinomjer |
| Depthsounder |
| 2 x GPS chart ploter - B&G Zeus 9-inch |
| Harbour guides |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Nautičke karte i vodič |
| Pramčani propeler |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Windex |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| 2 x Aparat za gašenje požara |
| 3 x Baklja |
| Baterijska lampa |
| 2 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| 9 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Signalne rakete i baklje |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica - B&G |
| Zaštitna ograda |
| Elektrika: |
| Akumulator - 12V, 95Ah, AGM |
| Grijanje |
| Inverter - 12V/220V |
| Priključak 220 V |
| 2 x Servisne baterije |
| Solarni paneli |
| Utičnica 220V |
| Utičnica 220V, 12 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavni kompas na palubi |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Konopi za privez |
| Platforma za kupanje |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Sidro Delta - + 50m lanca |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Teak seats in cockpit |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider - 1 + 1 |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Barometar |
| LED lights |
| Zabava: |
| Bluetooth player |
| Hi-Fi sistem |
| 2 x Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-KATH97 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kabini | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 80€ tjedno +fuel (5L) | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 300€ po rezervaciji Check in, check out, završno čišćenje, posteljina po članu na popisu posade, ronilac prilikom odjave, gorivo | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Naknada za regatu 20% po rezervaciji plus dodatnih 20% na cijenu | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 200€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 270€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 500 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
25. 04. 2026. - 01. 05. 2026.
|
2.390€ | |
|
02. 05. 2026. - 08. 05. 2026.
|
2.390€ | |
|
09. 05. 2026. - 15. 05. 2026.
|
2.880€ | |
|
16. 05. 2026. - 22. 05. 2026.
|
2.880€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
3.200€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
3.490€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
3.680€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
3.980€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
3.980€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
4.380€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
4.380€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
4.480€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
4.480€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
4.900€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
4.900€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
4.580€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
4.580€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
4.390€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
4.280€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
4.080€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
3.600€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.280€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
2.880€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.380€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.380€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.280€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.280€ | |